Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] NeraVo vs. Nabuhodonozorro


razzeY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: NeraVo

 

Wyzwany: Ktokolwiek

Nabuhodonozorro

 

Wstawianie prac do: 3 dni po przyjęciu pojedynku

 

Głosowanie do: 5 dni po wystawieniu prac

 

Tematyka: Po prostu Diss

 

Notatka: 16 linijek (wersów)

 

Jestem nowy w "tych sprawach" i chciałbym sprawdzić jak sobie daje radę. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny

;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Usunąłem treść posta, gdyż Ch1n0l usuwa konto.

Wstawie tutaj swoją pracę gdy ktoś dołączy do pojedynku ;)

 

 

Ps : Wstawię dwie prace, nad jedną pracuje. Pierwsza nie była zbyt mocna, więc napiszę i drugą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jednak zrobię nowy post.

Mam dwa teksty, jeden ma 14 wersów. Proszę o ocenianie obydwu na raz ;)

 

Pierwszy :

 

Czy wiesz co to kurwa jest?

Demon i leszcz, dzisiaj zmierzą się

Mój cios już poleciał,

Teraz twój płacz i klękasz.

Nie masz szans ? przegrasz.

Poddaj się,

Nic dla mnie nie znaczysz

Zapamiętaj te słowa,

Bo ostatni raz

Do mnie szmato kozaczysz

Już padłeś, opamiętaj się

Pojawił się nowy mistrz

Który kurwa jebie cie

Ostatnia szansa, odejdź

Chyba że chcesz wpierdol,

A tak stać się może..

 

Drugi tekst :

Twoje zdanie się dla mnie nie liczy,

Stoisz obok mnie w głębokiej ciszy.

Nie masz szans, poczuj to

Padłeś szybciej niż naćpany kocur

Jadę po tobie jak mercedes po asfalcie,

Pierdoli mnie twoje zdanie jak i studenta na Harwardzie.

Moja pięść dopadła cię szybciej niż Armagedon,

I ty myślisz że wygrasz? Chyba zacząłeś śnić.

Budzisz się i widzisz moją twarz, zabije cię wzrokiem

Odwróce się a ty uciekasz gdzieś bokiem.

Chcesz być bogiem? Twój rap jest gorszy niż wycie psa.

Zabierz się za baśnie, a nie za diss kurwa mać.

To nie dla ciebie, przegrasz ze mną na raz dwa.

Już przegrałeś, z góry leje ci na twarz.

 

 

Oto moje teksty ;>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dzięki, myślę że teraz będę regularnie pisał dissy i się pojedynkował.

Spodobało mi się to.

Nabuhodonozor, czekam na Twój tekst ;)

 

@up

Zgłaszam się na pojedynek z Tobą, spróbuję ;]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem na kija tyle spamu w temacie, było sobie na PW poflirtować. :)

 

 

 

Zamiast pieprzyć tu od rzeczy idź do siostry się przytul,

Mówisz jesteś demonem? Ta, chyba demonem odbytu,

Trzymasz rękę w nocniku, grzebiesz się w gównie po szyję,

Uświadom sobie chłopak, to ja miażdżę jak T-Rex,

Zanim zrobisz coś głupiego lepiej dwa razy się zastanów,

Bo taki z Ciebie mistrz jak lovelas z Maćka z klanu,

Właduję Cię w kaftan, bo coś z Tobą grubo nie gra,

Myślisz, że jesteś dobry, a to dla rapu obelga,

Twoja przegrana to pewniak, nie mam się za boga koleś,

Mówisz jebie Cię Moje zdanie, ale mam nad Tobą kontrolę,

To może zaboleć, płoniesz tępaku jak Ikar,

Wleciałeś prosto w ogień, na chuj zachciało się fikać?

Takie wersy to lipa, piszesz rap czy wierszyki?

Poznaj co to technika, bo póki co jesteś nikim.

Tron może i masz ,ale u kumpla na kutasie,

Nie jesteś mistrzem, a tylko zwykłą dziwką przy trasie.

xxx

Opublikowano

Wygrywa Nabuhodozorro!

Gratulację! ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...